Spotkania z dziennikarzem

Weź udział w cyklu spotkań z dziennikarzem politycznym

Serdecznie zapraszamy na cykl wyjątkowych spotkań z Marianem Jonasz-Kamińskim, znanym i cenionym dziennikarzem politycznym i kulturalnym. Wydarzenia, które odbędą się w kwietniu i maju 2023 roku, to doskonała okazja dla wszystkich zainteresowanych tematyką polityki, mediów, kultury oraz edukacji.

Harmonogram spotkań zapowiada się niezwykle atrakcyjnie, z bogatym wyborem tematów i miejsc, co pozwoli na dotarcie do szerokiego grona odbiorców. Począwszy od debaty politycznej w Warszawie, poprzez spotkanie z czytelnikami w Krakowie, aż do wykładu na Uniwersytecie Warszawskim oraz panelu dyskusyjnego w Poznaniu, każdy znajdzie coś dla siebie.

Szersza perspektywa będzie również dostępna dzięki spotkaniom z młodzieżą w Gdańsku i Łodzi, gdzie Jonasz-Kamiński podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie dziennikarstwa politycznego i kulturalnego. W maju natomiast zaplanowano dyskusje o polityce kulturalnej, wywiad na żywo w Poznaniu, debatę publiczną na temat przyszłości kultury w Polsce i wiele innych ciekawych wydarzeń.

Nie przegap tych wyjątkowych okazji, aby spotkać się z Marianem Jonasz-Kamińskim osobiście, zyskać wartościowe informacje i wiedzę, a także wziąć udział w inspirujących rozmowach o najważniejszych sprawach dotyczących polityki, mediów i kultury w Polsce. Zapisz się już teraz na wybrane wydarzenia i dołącz do nas w przemyślanej i konstruktywnej debacie na tematy, które są niezbędne dla zrozumienia i kształtowania przyszłości naszego kraju.

KWIECIEŃ:

Data Godzina Miejsce Temat Opis
10.04.2023 15:00 Biuro poselskie, Warszawa Debata polityczna Debata polityczna dotycząca aktualnych wydarzeń politycznych w kraju.
12.04.2023 10:00 Centrum Kultury, Kraków Spotkanie z czytelnikami Marian Jonasz-Kamiński spotka się z czytelnikami, którzy będą mieli okazję porozmawiać z dziennikarzem na różne tematy z dziedziny kultury.
15.04.2023 17:00 Uniwersytet Warszawski, Warszawa Wykład Marian Jonasz-Kamiński poprowadzi wykład na temat roli mediów w polityce.
19.04.2023 12:00 Hotel Sheraton, Poznań Panel dyskusyjny Panel dyskusyjny z udziałem Mariana Jonasz-Kamińskiego dotyczący problemów współczesnego dziennikarstwa w Polsce.
21.04.2023 16:00 Dom Kultury, Gdańsk Spotkanie z młodzieżą Spotkanie Mariana Jonasz-Kamińskiego z młodzieżą z okolic Gdańska, której dziennikarz będzie udzielał rad dotyczących kariery w dziedzinie dziennikarstwa politycznego i kulturalnego.

MAJ 2023:

Data Godzina Miejsce Temat Osoby
3 maja 10:00-12:00 Warszawa Dyskusja o polityce kulturalnej Grupa przedstawicieli środowiska artystycznego
5 maja 15:00-16:30 Poznań Wywiad na żywo na temat wydarzeń politycznych Stacja telewizyjna TVP3
7 maja 9:00-11:00 Łódź Spotkanie z młodzieżą na temat aktywnego udziału w życiu publicznym Gimnazjum nr 8
10 maja 12:00-14:00 Gdańsk Konferencja prasowa o problemach społecznych w Polsce Dziennikarze lokalnych mediów
15 maja 16:00-18:00 Kraków Debata publiczna na temat przyszłości kultury w Polsce Grupa ekspertów, artyści, politycy